PESIK.IO.UA

"СПІЛЬНА ПОМІЧ" іде на допомогу

Стаття                                   "СПІЛЬНА ПОМІЧ"  іде на допомогу


       У вечері 13. 09.2015р. небайдужі до чужої біди мешканці нашего міста зателефонували до ГО "СПІЛЬНА ПОМІЧ" та  повідомили, що на вулиці Шевченка, позаду приміщення філфаку, в занедбаний басейн впав пес, який не може самотужки вилізти. Волонтери миттєво відреагували, але прибувши на місце побачили, що собака спить і знаходиться у безпеці, тому було прийняте рішення відкласти рятівну операцію до ранку.

      В ранці тварин виявилось двоє. Красень німецька вівчарка, вочевидь не захотів залишати на самоті свою безпородну подругу і спустився до неї. самотужки звільнитись їм не вдалось.

      Волонтерам, з допомогою небайдужих чоловіків, що прибирали довколишній парк, швидко вдалось витягти "даму" з басейну, а от із "джентльменом" все було значно складніше: його шляхетне виховання не дозволяло йому брати їжу з рук незнайомців, а також до них підходити хоч і агресії пес не виявляв. Прийшлось телефонувати до чергової частини рятувальників. Прийшла думка, що вони повинні мати обладнання, яке б допомогло підняти з дна басейну горе кавалера. От тут відбулось найнесподіваніше: Парубок, якій відповів на дзвінок повідомив про те, що "рятувальники" не їздять по таких викликах, бо собаки мовля, можуть вкусити "героя - рятувальника" і тільки після погрози звернення до прокуратури вдалось зв'язатись з черговим офіцером. Останній пообіцяв приїхати, але поки його чекали Дрогобичани самі спорудили імпровізований трап по якому вибрався з басейну і бідолаха "німець". Звільнившись він побіг разом із своєю подругою, що весь той час чекала на нього, випромінюючи непідробне щастя з очима повними вдячності своїм спасителям.

 

15.09.2015                                                                                                                                   Дід Мазай

 

P.S.   Цікаво, коли врешті огородять недіючий басейн?

         Можливо коли туди впаде той, хто мав би відповідати за цю територію.Создан 04 окт 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником